Nádobí

SONETT Tekutý prostředek na nádobí 


Vydatný prostředek určený k ručnímu mytí nádobí.

Funguje bez ohledu na tvrdost vody. Účinný ekologický prostředek na ruční mytí nádobí. Speciální složení umožňuje snadno odstraňovat mastnotu a zaschlé zbytky jídla, zároveň je šetrné k pokožce rukou. Příjemný éterický olej z BIO lemongrass učiní z mytí nádobí oblíbenou činnost.
Složení podle nařízení EC 648/2004:
Aqua, alkylpolyglucoside C8–16, sodium C12–14 fatty alcohol sulphate, alcohol, sodium chloride, sodium citrate, perfume* (fragrance), citral*
Dávkování: 1 polévkovou lžíci rozptýlit ve vodě. Na odolné nečistoty nanést malé množství koncentrátu na houbičku.
Celý obal je recyklovatelný

120ml ; 35Kč
300ml ; 79Kč
1l ; 115Kč    
10l ; 997Kč 
Prostředek na nádobí s měsíčkem

Sonett Tekutý prostředek na ruční mytí nádobí s pečující a nádherně vonící esencí z měsíčku a čistě rostlinnými tensidy. Zvláště šetrný k pokožce rukou, vydatný a účinný.Speciální složení umožňuje snadno odstraňovat mastnotu a zaschlé zbytky jídla i při velmi tvrdé vodě.
Dávkování: 1 polévkovou lžíci rozptylte ve vodě (cca 3 ml na 5 l vody). Na odolné nečistoty naneste malé množství koncentrátu na houbičku.
Složení podle nařízení EC 648/2004:

 Aqua, alkylpolyglucoside C8–16, sodium C12–14 fatty alcohol sulphate, alcohol, Calendula officinalis*, sodium chloride, sodium citrate, perfume* (fragrance), limonene*, linalool*
 * Z kontrolovaného ekologického zemědělství
Upozornění: Za teplot pod 10 °C se produkt mění a poněkud houstne a zakaluje se, což za tepla, resp. po mírném protřepání opět zmizí.
Celý obal je recyklovatelný
300ml ; 65Kč
1l ; 197Kč


SONETT Tablety do myčky


Účinný ekologický prostředek do myčky na nádobí.
Speciální složení ze snadno odbouratelných surovin efektivně odstraní mastné skvrny i zaschlé zbytky jídla. Vhodné pro všechny domácí myčky na nádobí.
Složení podle nařízení EC 648/2004:
Sodium citrate, sodium carbonate, sodium percarbonate, sodium metasilicate, sodium bicarbonate, sodium polyaspartate, sodium iminodisuccinate, sodium silicate, sulphated castor oil, alkylpolyglucoside C8-16, potassium soap*
Dávkování: 1 tableta na jeden mycí cyklus. Při velkém znečištění zvyšte dávkování na 2 tablety na cyklus.
Zvláštnosti produktu
Tablety SONETT obsahují nerostné látky a biologicky plně odbouratelné organické složky. Neobsahují enzymy, agresivní bělicí látky s obsahem chloru, fosfáty ani vonné látky.

Upozornění: Pro dokonalý účinek je nutné pravidelně používat leštidlo a regenerační sůl do myčky SONETT. Tím se zamezí vápenatým usazeninám na nádobí.

Celý obal je recyklovatelný
500g ; 215Kč SONETT Prášek do myčky

Účinný ekologický prostředek do myčky na nádobí.
Speciální složení ze snadno odbouratelných surovin efektivně odstraní mastné skvrny i zaschlé zbytky jídla. Nevhodný na stříbro, olovnatý křišťál a ručně malovaný porcelán. Vhodný pro všechny domácí myčky na nádobí. Účinný i při silném znečištění.
Složení podle nařízení EC 648/2004:
Sodium citrate, sodium metasilicate, sodium silicate, sodium percarbonate, sodium carbonate
Dávkování: 
15 - 30 ml na jeden mycí cyklus. Přípravek nasypejte do příslušného zásobníku. Dodržujte pokyny výrobce vaší myčky.

Zvláštnosti produktu
U tohoto produktu nepoužíváme agresivní bělicí prostředky s obsahem chloru, fosfáty, syntetické prostředky na ochranu stříbra, enzymy atd. Přesto tento čisticí prostředek zvládne výtečně i silné znečištění.
Upozornění: Pro dokonalý účinek je nutné pravidelně používat leštidlo a regenerační sůl do myčky SONETT.
Celý obal je recyklovatelný
1kg ; 215Kč
3kg ; 479Kč
10kg; 1145KčSONETT Regenerační sůl do myčky

Účinný ekologický přípravek do myčky na nádobí.
Zlepšuje účinky mycích přípravků, omezuje usazování vodního kamene a prodlužuje tak životnost myčky.
V každé myčce na nádobí je pevně zabudovaný iontový výměník, který zachycuje ionty způsobující tvrdost vody, tzn. vápník a hořčík, a měkkou vodu přivádí do myčky. Tím se má zabránit tomu, aby na sklenicích a příborech vznikaly vápenaté okraje. Je-li iontový výměník nasycený ionty vápníku a hořčíku, musí se regenerací obnovit jeho jímavost. K tomu se používá regenerační sůl, která zajišťuje výměnu iontů způsobujících tvrdost, a stará se tak o optimální výsledek mytí.
Složení podle nařízení EC 648/2004:
Sodium chloride
Zvláštnosti produktu
Regenerační sůl je čistá, vykrystalizovaná kuchyňská sůl, bez prostředků proti spékání, syntetických barviv a dalších přísad.
Celý obal je recyklovatelný
2kg ; 115KčSONETT Tekuté leštidlo do myčky

Vhodné i pro tvrdou vodu.
Vhodné pro všechny domácí myčky na nádobí v kombinaci se SONETT Tabletami nebo SONETT Práškem do myčky a SONETT Regenerační solí. Speciální složení ze snadno odbouratelných látek usnadňuje stékání vody z nádobí a zamezuje tak usazování vápenných skvrn na příborech, skleněném i nerezovém povrchu.
Složení podle nařízení EC 648/2004:
Aqua, alcohol, sulphated castor oil, alkylpolyglucoside C8–10
Dávkování: 
Množství přípravku regulujte dle tvrdosti vody, při výskytu tmavých skvrn na příborech snižte dávkování. Přípravek nalijte do příslušného zásobníku. Dodržujte pokyny výrobce vaší myčky.
Zvláštnosti produktu
Nové SONETT Tekuté leštidlo je produkt, který i u tvrdší vody vede v myčce na nádobí k výborným výsledkům – a to čistě s látkami rostlinného původu.

TIP: Nastavte zařízení na změkčování vody ve vaší myčce na hodnotu o jeden stupeň vyšší než je skutečná tvrdost vaší vody. Pro dokonalý účinek je nutné pravidelně používat SONETT Regenerační sůl do myčky.
Celý obal je recyklovatelný
500ml ; 119Kč
10l ; 1697Kč

SONETT Odměrka na prášek do myčky

Praktická odměrka na prášek do myčky. S vyznačenou stupnicí v ml.
1ks ; 19Kč


Eko mycí houbička 2 ks

Ekologická houbička na mytí nádobí i úklid. Šetrná k povrchům, které nepoškrábe. Vyrobená z celulózy, sisalových vláken a recyklovaných PET lahví. Nezanechává škrábance a je omyvatelná do 600C.Vhodná i na mytí jemného skla, nádobí z ušlechtilé oceli, nerezu a pro povrchy s lotosovým efektem.

Složení: Zelená strana - 100% celulóza. Hnědá strana - 60% sisalové vlákno, 40% recyklovaný plast. Lepidlo: polyuretan.
2ks ; 87Kč